• Bünyemizde yetkimiz dahilinde bulunan sanatçılar haricinde bugüne kadar birçok konser ve etkinliklerini organize ettiğimiz sanatçılar yer almaktadır. Çalışmadığımız sanatçıların isimleri kesinlikle bu sitede yer almamaktadır...  Yavuz Yıldırımyetkilimenajerlik.com'un kurucusu Yavuz Yıldırım 1993 yılında sektöre TGRT'de Özel Kalem Müdürlüğünde başlayarak adım atmıştır. Yıldırım burada Seda Sayan, Gülben Ergen, Özcan Deniz, Emrah, Pınar Altuğ, Sinan Özen, Muazzez Ersoy, İzzet Altınmeşe, gibi isimlerin programlarında görev almış ve aynı kurumda sırasıyla Dr. Resul İzmirli, Dr. Veysel Gani, Özer Berkem, Yavuz Özgün ve Genel Müdür Ali Baransel'le çalışarak toplam 8 yıl görev almıştır..

  2001 yılında Şahin Özer Müzik'in Genel Menajerliği görevine getirilen Yavuz Yıldırım burada Ahmet Şafak, Deniz Seki, Davut Güloğlu, Emel Müftüoğlu, Ali Altay, Yonca Evcimik, Murat Başaran, Tarık Mengüç, Cüneyt Tek, Tuğba Ekinci, Bülent Serttaş gibi isimlerin hem Medya Danışmanlığını yürütmüş, hemde Menajerliklerini yapmıştır.
  2009 yılına kadar bu görevde kalan Yavuz Yıldırım bu sırada 2006 yılında www.babakus.com adlı magazin sitesini kurmuş ve bu siteyi sektöründe en çok takip edilen magazin siteleri arasına yer almasını sağlamıştır...

  Yavuz Yıldırım yaklaşık 5 yıldır kendi şirketi Yetkili Menajerlik'i faaliyete geçirmiş ve bünyesinde Ahmet Şafak, Cenk Eren, Nihat Doğan gibi isimlerin yetkili menajerliğini yürütmektedir. Soner Olgun ve Şevval Sam'ın da Medya Danışmanlığını yapan Yıldırım Belediye, Özel Kurumlar, şirketler ve Derneklerin özel konser ve etkinliklerini organize ederek bu alandaki tecrübesini yaptığı başarılı organizasyonlarla göstermiştir..

STÜDYO REPERTUAR
 • Stüdyo Repertuar’daki en temel ilkemiz, en iyi ses ve en iyi müzik anlayışı ile hareket etmektir. Bu bağlamda Stüdyo Repertuar içerisinde tek tek özenle seçilmiş mikrofonlarımız, karakter zenginliği için çok sayıda mikrofon preamplarımız ve etkilyeci doğrulukdaki stüdyo duyumu için tasarlanmış akustik yapımız, Hi-end sekmentdeki stüdyo monitörlerimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde dünya standartlarında Profesyonel kayıt hizmeti vermekteyiz.

  Daha Fazla Bilgi için Lütfen İletişime Geçin
FACEBOOK